Про ГС Пест контроль України

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «Пест контроль України» є громадським об’єднанням, яке об’єднує осіб на основі спільності інтересів своїх членів (учасників) для задоволення своїх законних прав і свобод, реалізації мети та завдань, передбачених Статутом.

Спілка здійснює свою діяльність згідно з Конституцією України, Закону України «Про громадські об’єднання», інших законодавств України та цим Статутом.

Діяльність Спілки поширюється на територію України.

ГС "Пест контроль України" входить до громадської Ради при Держпродспоживслужбі України, саме для представлення та відстоювання інтересів, як членів спілки так і підприємств України.

Про ГС Пест контроль України

Історія розвитку

ГС «Пест контроль України» почала свою діяльність та об'єднання операторів ринку пест контролю у часи бурхливих змін в країні. Під впливом дерегуляції були скасовані контролюючі служби, функції яких невідомо як розподілили, а надання послуг з дезинсекції, дезинфекції, дератизації підхопили приватні фірми, яких виникло декілька десятків.

А, коли почалися смерті дітей від заборонених засобів та неправильного використання дезинфектантів, то ні держава ні приватні фірми не взялися за відповідальність. Ринок таких послуг став непрогнозований та неконтрольований.

Тому, ГС вирішила взяти все в свої руки та об'єднати, як кваліфікованих надавачів послуг, виробників, так і продавців засобів та обладнання для контролю шкідників по всій України.

Разом з ГО «Продовольча безпека України» запровадили єдине в Україні навчання «Спеціаліст ПЕСТ контролю», завдяки якому створили реєстр компаній та фахівців, які кваліфіковані в питаннях контролю шкідників.

Місія

Основною метою діяльності Спілки є: розвиток сфери пест контролю України, здійснення контролю в сфері агробізнесу, виробництва харчових продуктів, побутовому секторі та продовольчій безпеці, впровадження новітніх заходів з дезінсекції та механізмів саморегулювання у галузі пест контролю в Україні.

Задачі які виріщує ГС

Лобіювання у контексті удосконалення та прийняття законодавства та урядових рішень, щодо створення цивілізованих ринкових умов надання послуг з пест контролю відповідно європейських вимог.

 1. Аналітичні дослідження ринку:
  • Нормативно-правова база
  • Попит та пропозиція
  • Конкурентне середовище та інше
 2. Встановлення внутрішніх та зовнішніх правил
 3. Стандартизація і сертифікація
 4. Впровадження правильної моделі публічних закупівель
 5. Вплив на процеси проведення аудитів ДПСС та добровільних стандартів (ІСО 22000 та ін.)

ГС у громадській раді при ДППС

Спілка українських підприємців – це перша найбільша об’єднана сила незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.

ГС у громадській раді при ДППС

Охоплення бізнесу в залежності від розміру

16%

Малий
бізнес

62%

Середній
бізнес

22%

Великий
бізнес

Тамара Василівна Підберезняк

Тамара Василівна Підберезняк

Директор

Громадський діяч, фінансовий консультант. Допомога суб'єктам господарювання малого і середнього бізнесу, адвокасі, допомога у вирішенні проблем з контролюючими та правоохоронними органами, написання передумов ХАССП.

+38 (050) 810 84 37
fum_asociacia@ukr.net

Детальніше

Світлана Володимирівна Васюхно

Світлана Володимирівна Васюхно

Керівник проектів

Вища економічна освіта, громадський діяч, керівник проектів ГС «Пест контроль України», фінансовий директор ГО «Продовольча безпека України», фінансовий консультант «Broker service group», має десятирічний досвід роботи з банками та міжнародними компаніями, тренер особистісного росту.

+38 (095) 300 36 21
svitlanabsg@ukr.net

Детальніше

Установчі та інші документи ГС «Пест контроль України»

Заявка на вступ