12-14 серня 2019. Навчання Спеціаліст Пестконтролю

01.08.2019
Продовольча безпека України та Pest Control of Ukraine оголошують набiр у групу з набуття кваліфікації спеціаліст пест-контролю за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ). Запрошуються: - фахівці, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по пест контролю та фумігації; - фахiвцiв аграрних компаний та компанiй, якi займаються виробництвом та збутом харчової продукцii; - особи, які бажають мати нову перспективну та високооплачувану професію.
12-14  серня 2019. Навчання Спеціаліст Пестконтролю

У зв 'язку з обов язковістю впровадження системи НАССР, важливою складової якої є ПЕСТ контроль, зросла потреба у фахівцях зазначеної сфери. Можливість підготовки саме таких спеціалістів надає ГС «Пест контроль України» у співпраці з ГО «Продовольча безпека України».

На сесії 12-14 липня видатна подія - дасть майстер-клас по зберіганню зерна від шкідників відомий у світі професор, доктор Моше Костюковський з Агроцентру ім. Вулкани Міністерства сільского господарства Ізраїлю. Запрошуємо всіх охочих стати фахівцем з ПЕСТ контролю!

Навчання проводиться за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ), акредитованого в Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

На набуття кваліфікації "Спеціаліст ПЕСТ контролю" запрошуються: - фахівці, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по пест контролю та фумігації; - фахiвцiв аграрних компаний та компанiй, якi займаються виробництвом та збутом харчової продукцii; - особи, які бажають мати нову перспективну та високооплачувану професію. Проводять курс навчання висококваліфіковані фахівці - практики ВГО «Фумігаційна асоціація», ГО «Продовольча безпека України», ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Спецтехнологія", компанii "Вредителям НЕТ", ТОВ "Вента груп", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", НПЦ ПРОФМЕД, фітосанітарної служби, а також заслуженi лiкарi України.

За результатами навчання видається Посвідчення про проходження курсу та надається можливість здати відповідний іспит на підтвердження кваліфікації, отримавши СЕРТИФІКАТ (за окрему плату), який значно полегшує проходження тендеру та відкриває нові можливості. А також, НОВИНКА - практична робота з обладнанням та препаратами по пест - контролю з отриманням подарункового сертифікату на ЗНИЖКУ при купівлі обладнання.

Слухачі освоять:

  • теоретичні знання , які стосуються послуг в системі інтегрованого захисту від шкідників(фумігація, аерозольні обробки, дезінсекція, дезінфекція, дератизація);
  • правила ведення господарської діяльності зі знезараження рослинної продукції, основи дезінсекції, дезінфекції, дератизації у бізнесі з пест контролю;
  • вміння застосовувати програми-передумови НАССР щодо процесів контролю за шкідниками, запобігання їх появі, ліквідації та локалізації;
  • сучасні методи контролю шкідників.
  • практичні навики роботи з обладнанням та препаратами по пест-контролю.

Сертифіковані випускники зможуть започаткувати свою справу з пест контролю, покращити або застосувати свої знання в новаторських фірмах України.

Вартість триденного навчання- 4600 грн. При участі кількох слухачів з одного підприємства - діють ЗНИЖКИ!

Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена. Після підтвердження необхідно сплатити рахунок, який буде Вам надіслано на вказану електронну адресу при реєстрації.

Довідки за тел. +380953003621

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!