Американський досвід контролю шкідників від ORKIN

26.10.2021
Громадська спілка «Пест контроль України» разом з CPG Pest control провели спільний семінар «Перспективи розвитку пест контролю в Україні: досвід і практичні поради від світового лідера-компанії Orkin». Цей захід став знаковою подією не лише в середовищі операторів ринку пест контролю, але й серед рітейлів України. Йшлося про надзвичайно важливі речі - безпеку харчування, впровадження системи НАССР, переваги впровадження в практику функціонування підприємств.
Американський досвід контролю шкідників від ORKIN

Начальник ГУ ДПСС в м.Києві, Рубан О.М., розповів про роль і місце Держпродспоживсужби в сфері пест контролю. 

А особливим гостем на заході став професор із США, доктор Рональд Харрісон, ентомолог із 30-річним стажем. У притаманній манері "жваво", з почуттям гумору симпатичний професор розповів про науковий підхід в інтегральному пест менеджменті. Були розглянуті кейси з усього світу.✨

Голова спілки «Пест контроль України», Підберезняк Т.В., також доповіла про сучасні принципи та стандарти у професійній діяльності пест контролерів.

Чудова тенденція на співпрацю бізнесу, влади та громадськості має розвиватися задля харчової безпеки України, для її виходу на цивілізовані продовольчі ринки світу.

Щира подяка організаторам і учасникам спеціалізованого семінару, ви на вірному шляху! Успіхів!

P.S. на нашій сторінці в інстаграм можно переглянути збережений прямий ефір деяких спікерів https://www.instagram.com/tv/CVe_xWjK2-P/?utm_source=ig_web_copy_link 

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!