Травневий онлайн марафон "Спеціаліст пест контролю".

16.05.2020
Проводять курс навчання "Спеціаліст пест контролю" висококваліфіковані фахівці - ВГО «Фумігаційна асоціація», ГО «Продовольча безпека України», ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Спецтехнологія", компанii "Вредителям НЕТ", ТОВ "Вента груп", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", НПЦ ПРОФМЕД, ТОВ "Сингента", фітосанітарної служби, заслуженi лiкарi України. Навчання проводиться за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ).
Травневий онлайн марафон

ДРУЗІ! Поки весь світ стоїть на паузі, до нас все частіше приходять запити про наступні курси.  Люди почали усвідомлювати важливість дезінфекції, дезінсекції та дератизації,а рейтинг спеціалістів даної сфери виріс в рази. Минулі три роки показали, що наше навчання є ексклюзивним та трендовим! Тому навчання стало популярним та зросла потреба у фахівцях  сфери ПЕСТ контролю. Можливість підготовки  саме таких  спеціалістів надає  ГС «Пест контроль України» у співпраці з ГО «Продовольча безпека України». Випускники даних курсів -  нарозхват! 
ЧОМУ??? Тому що,  це єдині в Україні курси, де навчають практичним навикам сучасного ПЕСТ контролю, що спирається на світові та європейські норми.

Навчання проводиться за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ).

На чотирьох-денний онлан марафон "Спеціаліст ПЕСТ контролю" запрошуються:

  •  фахівці, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по пест контролю та фумігації;
  •  фахiвцiв аграрних компаний та компанiй, якi займаються виробництвом та збутом харчової продукцii;
  •  особи, які бажають мати нову перспективну та високооплачувану професію.

Проводять курс навчання висококваліфіковані фахівці - практики ВГО «Фумігаційна асоціація», ГО «Продовольча безпека України», ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Спецтехнологія",  компанii "Вредителям НЕТ", ТОВ "Вента груп", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", НПЦ ПРОФМЕД, ТОВ "Сингента", фітосанітарної служби, консалтингового центру ШАУЗ, а також заслуженi лiкарi України.
За результатами -  видається ПОСВІДЧЕННЯ про проходження курсу та надається можливість здати відповідний іспит на підтвердження кваліфікації, отримавши СЕРТИФІКАТ (за окрему плату), який значно полегшує проходження тендеру та відкриває нові можливості.

Слухачі освоять :

  •  теоретичні знання , які стосуються послуг в системі інтегрованого захисту від шкідників(фумігація, аерозольні обробки, дезінсекція, дезінфекція, дератизація);
  •  правила ведення господарської діяльності зі знезараження рослинної продукції, основи дезінсекції, дезінфекції, дератизації у бізнесі з пест контролю;
  •  вміння застосовувати програми-передумови НАССР щодо процесів контролю за шкідниками, запобігання їх появі, ліквідації та локалізації;
  •  сучасні методи контролю шкідників.
  •  навики роботи з обладнанням та препаратами по пест-контролю.

Сертифіковані випускники зможуть започаткувати СВОЮ СПРАВУ З ПЕСТ КОНТРОЛЮ, покращити або застосувати свої знання в новаторських фірмах України.

Вартість участі в онлайн марафоні - 3500 грн./особа. 

При участі кількох слухачів з одного підприємства - додаткові ЗНИЖКИ!

Для компаній, які вже навчали своїх представників - 3000 грн.

Реєстрація відкрита до 18 травня 2020 р.

Після підтвердження необхідно сплатити рахунок, який буде Вам надіслано на вказану електронну адресу при реєстрації.
Навчання проводиться на платформі zoom.

Листи надсилайте на нашу електронну адресу:
svitlanabsg@ukr.net

Довідки за тел. 0953003621
 

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!