Навчання "Спеціаліст Пест контролю 2.0"

22.06.2021
Світ змінився і популярність набирали нові професії. А пандемія, як ніщо краще показала, що відсутність санітарно-епідеміологічного нагляду призводить до спалаху різних захворювань та інфекцій. Важливу роль в запобіганні поширенню інфекцій відіграє ДЕЗІНФЕКЦІЯ, ДЕЗІНСЕКЦІЯ та ДЕРАТИЗАЦІЯ, в системі цей комплекс дій називають - ПЕСТ КОНТРОЛЬ. Тож, разом з Харківською медичною академією післядипломної освіти, ми підготували ПІДСИЛЕНИЙ курс (підвищення кваліфікації) – Спеціаліст пест контролю 2.0 - Практичні поради та рекомендації, майстер-класи, воркшопи. Програма 2-х денного оффлайн семінару насичена найсучаснішим теоретичним та практичним матеріалом. Минулі три роки показали, що наше навчання є ексклюзивним та трендовим! А так як важливою складовою системи НАССР є ПЕСТ контроль(боротьба зі шкідниками), то значно зросла потреба у фахівцях зазначеної сфери. На ДВОДЕННЕ НАВЧАННЯ "СПЕЦІАЛІСТ ПЕСТ КОНТРОЛЮ 2.0" запрошуються: • широка аудиторія – лікарів та біологів, ветеринарних лікарів дезінфекційних відділень, лабораторних центрів, центрів громадського здоров'я; •підприємства, що надають послуги з боротьби зі шкідниками; •особи з початковими уявленнями, які бажають удосконалювати свої знання з метою ведення бізнесу з пест контролю; •представників груп НАССР для засвоєння вміння впровадження програм боротьби зі шкідниками на харчових підприємствах.
Навчання

Серед лекторів:
- світило української дезінфектології, завідувачка кафедри дезінфектології ХМАПО, професор - Неллі Морозова; - професор - Сергій Рідний;
- досвідчені пест менеджери - Валентин Гончаренко, Василь Попов, Олександр Мичак;  
- заслужений лікар України - Людмила Мухарська.

По закінченню навчання видається ПОСВІДЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА від ліцензованого та акредитованого органу, яке діє 5 років.

Додаткові можливості на семінарі :
- отримання сертифікату НАССР
- свідоцтва для отримання Допуску до роботи з пестицидами і агрохімікатами;
- сертифікація фахівців сфери пест контролю;
- сертифікація на відповідність стандартам з надання послуг пест контролю.

Вартість участі у навчанні - 4600 грн./особа.
Для членів ГС «Пест контроль України» - знижка 600 грн., для двох та більше працівників однієї компанії – знижка 10%

Місце проведення: Інститут екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя (вулиця Героїв Оборони, 6, м.Київ)

Реєстрація відкрита до 18 ЛИПНЯ 2021 р.
Для участі у навчанні необхідно зареєструватися та сплатити рахунок.

Листи надсилайте на нашу електронну адресу:
svitlanabsg@ukr.net

ДОВІДКИ за тел. 0953003621

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!