Навчання за кваліфікацією "Спеціаліст пест контролю"

15.02.2020
ДРУЗІ! ВІДКРИВАЄМО РЕЄСТРАЦІЮ НА ДРУГИЙ КУРС НАВЧАННЯ "СПЕЦІАЛІСТ ПЕСТ КОНТРОЛЮ" 2020 РОКУІ! Запрошуємо всіх бажаючих на навчання, яке проводиться за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ), акредитованого в Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

Навчання буде проходити

05 -06 березня 2020 року

за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Торгово-Промислова палата України)

м. Київ, проспект Перемоги, 40А

Якщо у Вас виникли питання - подзвоніть нам: +380 095 300 36 21

Навчання за кваліфікацією

Минулі три роки показали, що наше навчання є ексклюзивним та трендовим! А так як, з 20 вересня 2019 року почалися перевірки всіх харчових потужностей Держпродспоживслужбою на дотримання системи НАССР, то навчання стало ще й популярним та зросла потреба у фахівцях сфери ПЕСТ контролю. Можливість підготовки саме таких спеціалістів надає ГС «Пест контроль України» у співпраці з ГО «Продовольча безпека України». Випускники даних курсів - нарозхват!
ЧОМУ??? Тому що, це єдині в Україні курси, де навчають практичним навикам сучасного ПЕСТ контролю, що спирається на світові та європейські норми.

Навчання проводиться за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ), який акредитований в Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

На набуття кваліфікації "Спеціаліст ПЕСТ контролю" запрошуються:

  • фахівці, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по пест контролю та фумігації;
  • фахiвцiв аграрних компаний та компанiй, якi займаються виробництвом та збутом харчової продукцii;
  • особи, які бажають мати нову перспективну та високооплачувану професію.

Проводять курс навчання висококваліфіковані фахівці - практики ВГО «Фумігаційна асоціація», ГО «Продовольча безпека України», ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Спецтехнологія", компанii "Вредителям НЕТ", ТОВ "Вента груп", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", НПЦ ПРОФМЕД, ТОВ "Сингента", фітосанітарної служби, а також заслуженi лiкарi України.
За результатами - видається ПОСВІДЧЕННЯ про проходження курсу та надається можливість здати відповідний іспит на підтвердження кваліфікації, отримавши СЕРТИФІКАТ (за окрему плату), який значно полегшує проходження тендеру та відкриває нові можливості.

Слухачі освоять :

  • теоретичні знання , які стосуються послуг в системі інтегрованого захисту від шкідників(фумігація, аерозольні обробки, дезінсекція, дезінфекція, дератизація);
  • правила ведення господарської діяльності зі знезараження рослинної продукції, основи дезінсекції, дезінфекції, дератизації у бізнесі з пест контролю;
  • вміння застосовувати програми-передумови НАССР щодо процесів контролю за шкідниками, запобігання їх появі, ліквідації та локалізації;
  • сучасні методи контролю шкідників.
  • практичні навики роботи з обладнанням та препаратами по пест-контролю.

Сертифіковані випускники зможуть започаткувати СВОЮ СПРАВУ З ПЕСТ КОНТРОЛЮ, покращити або застосувати свої знання в новаторських фірмах України.

Вартість навчання- 5000 грн./особа.

При участі кількох слухачів з одного підприємства - додаткові ЗНИЖКИ!

Для компаній, які вже навчали своїх представників - 4000 грн.

АКЦІЯ! ДЛЯ ЖІНОК - ЗНИЖКА 15%.

Реєстрація відкрита до 29 січня 2020 р.

Після підтвердження необхідно сплатити рахунок, який буде Вам надіслано на вказану електронну адресу при реєстрації.

Листи надсилайте на нашу електронну адресу:
svitlanabsg@ukr.net

Довідки за тел. 0953003621
 

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!