Онлайн навчання "Спеціаліст Пест контролю"

15.01.2021
Пандемія, як ніщо краще показала, що відсутність санітарно-епідеміологічного нагляду призводить до спалаху різних захворювань та інфекцій. Саме інфекції, мікроорганізми, комахи, щурі і т.д. сприяють розмноженню та розповсюдженню захворювань. І тільки правильні спільні дії можуть вирішити проблему поширення, включаючи COVID19. Важливу роль в запобіганні поширенню інфекцій відіграє ДЕЗІНФЕКЦІЯ, ДЕЗІНСЕКЦІЯ та ДЕРАТИЗАЦІЯ, в системі цей комплекс дій називають - ПЕСТ КОНТРОЛЬ. Можливість підготовки спеціалістів даної сфери діяльності надає ГС «Пест контроль України» у співпраці з ГО «Продовольча безпека України».
Онлайн навчання

Минулі три роки показали, що наше навчання є ексклюзивним та трендовим! 
Випускники даних курсів - нарозхват!
Тому що, це єдині в Україні курси, де навчають практичним навичкам сучасного ПЕСТ контролю, що спирається на світові та європейські норми.

На трьох-денний онлайн марафон "Спеціаліст ПЕСТ контролю" запрошуються:
- особи, які бажають мати нову перспективну та високооплачувану професію;
- фахівці підприємств та виробничих потужностей, які самостійно здійснюють або хочуть здійснювати контролю шкідників;
- особи, які бажають підвищити рівень кваліфікації;
- фахівці, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по ПЕСТ контролю (ДДД), фумігації, елеваторах та аграрних компаніях.

Проводять курс навчання висококваліфіковані фахівці - практики ВГО «Фумігаційна асоціація», ГС «Пест контроль України», ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Спецтехнологія", ТОВ "Вента груп", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", ТОВ "Сингента", епідеміологи, аудитори, а також заслуженi лiкарi України.

Слухачі освоять :
- теоретичні знання , які стосуються послуг в системі інтегрованого захисту від шкідників(фумігація, аерозольні обробки, дезінсекція, дезінфекція, дератизація);
- правила ведення господарської діяльності зі знезараження рослинної продукції, основи дезінсекції, дезінфекції, дератизації у бізнесі з пест контролю;
- вміння застосовувати програми-передумови НАССР щодо процесів контролю за шкідниками, запобігання їх появі, ліквідації та локалізації;
- сучасні методи контролю шкідників.
- навики роботи з обладнанням та препаратами по пест-контролю.

  За результатами - видається ПОСВІДЧЕННЯ про проходження курсу та надається можливість     здати   відповідний іспит на підтвердження кваліфікації, отримавши СЕРТИФІКАТ (за окрему     плату), який   значно полегшує проходження тендеру та відкриває нові можливості.

   Тільки для слухачів цього навчання - БОНУС - Сертифікат на вибір (Прибирання в контексті      COVID   або впровадження НАССР)

  Сертифіковані випускники зможуть започаткувати СВОЮ СПРАВУ З ПЕСТ КОНТРОЛЮ,       покращити   або застосувати свої знання в новаторських фірмах України.

  Вартість участі в онлайн марафоні - 3500 грн./особа.

  При участі кількох слухачів з одного підприємства - додаткові ЗНИЖКИ!

   Для компаній, які вже навчали своїх представників - 3000 грн.

Реєстрація відкрита до 12 лютого 2021 р.

Після підтвердження необхідно сплатити рахунок, який буде Вам надіслано на вказану електронну адресу при реєстрації.
Навчання проводиться на платформі zoom.
Листи надсилайте на нашу електронну адресу:
svitlanabsg@ukr.net

Довідки за тел. 0953003621

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!