Закритий захід без галстуків для фахівців пест контролю

25.08.2023
 24 серпня 2023 р, в с. Лісники ГС "Пест контроль України" провела «Закритий захід без галстуків для фахівців пест контролю». Обговорювався план дій та внутрішні суперечності, що існують у галузі контролю шкідників в Україні. Зустріч перетворилася на серйозну зацікавлену розмову фахівців та актуальні проблеми розвитку ринку пест контролю в Україні. На заході був вперше презентований для вузького кола Інститут пест менеджменту і його директор - Тур Олександр.
Закритий захід без галстуків для фахівців пест контролю

Перша спроба об'єднання зусиль вже проявилася у створенні брошури Галузевий стандарт "Надання послуг з контролю за шкідниками: вимоги, рекомендації та компетенції», куди ввійшли ще 2 праці - колективу відомої юридичної компанії стосовно документів щодо ведення господарської діяльності з пест контролю та аналітична праця «Аналіз ринку пест контролю в 2023році - ціновий аспект» кандидата економічних наук О.Тура.

В обговоренні Стандарту та нагальних питань прийняли участь представники ТОВ "Спецспектр", ТОВ "Вредітелям.НЕТ", ТОВ "СТОП Кукарача", ТОВ "Актелік" та інші секретні особи.

Після незначних правок ми охоче поділимося інформацією за умови сплати внеску за інформаційно-консультаційні послуги. 10% від зібраних коштів ми донатимо на ЗСУ!.

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!