Пресреліз «ПЕСТ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» ОБГОВОРИЛА ПРОДБЕЗПЕКУ ТА САНЕПІДЕМІОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ В СТОЛИЦІ

20.11.2021
19 листопада 2021р в ресторані "Антарес" представники громадської спілки «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» обговорили питання продовольчої безпеки та санепідеміологічної ситуації в столиці України місті Києві.
Пресреліз «ПЕСТ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» ОБГОВОРИЛА ПРОДБЕЗПЕКУ ТА САНЕПІДЕМІОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ В СТОЛИЦІ

«Вирішили проаналізувати ситуацію у сфері  комунального господарства столиці України. Бо миші та пацюки, яких можна зустріти в метро чи просто біля житлових будинків чи місць громадського харчування в Києві насторожують та непокоять», - зазначила президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.

«ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» вирішила проаналізувати стан біобезпеки в м. Києві та запропонувати місту спільну програму санітарно-епідеміологічного нагляду з метою запобігання та поширення інфекцій та шкідників. 

Водночас ГО «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» на засіданні 19 листопада на зборах київських членів прийняла рішення створити регіональне відділення Київський регіональний осередок, адже області так чи інакше орієнтуються на столицю. До складу столичного осередку увійшли наступні компанії: ТОВ «Чела», ТОВ «Вента груп», ТОВ «Спецспектр»,  ТОВ «Спецтехнологія»,  ПП «Біосанлайф».

«Регіони хочуть бачити більше активностей Києва, бо столиця задає тон. Коли регіони побачать, що Київ працює, багато що робить, то і самі будуть активнішими», - зазначає представник ГО «ПЕСТ КОНТРОЛЬ Україна» Надія Ободзінська.

Довідка

ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» створена у 2018 році.
 Спілка займається розвитком сфери пест контролю України, здійснює контроль у сфері агробізнесу, виробництві продуктів харчування, побутовому секторі,  впроваджує новітні методи з дезінсекції та механізми саморегулювання у галузі пест контролю.

Зареєструватися на подію

  Реєстрація закінчена або ще не починалася!