EDS PLUS

Контактні дані:

Телефон: +38 (097) 595 41 31

Email: info@edsplus.com.ua

Сайт: http://edsplus.com.ua

Компанія ЕДС ПЛЮС була заснована в 2011 році. Одним з основних видів діяльності компанії на сьогоднішній день є надання послуг по боротьбі з шкідниками / Pest Control, які ми надаємо підприємствам, організаціям, а також населенню міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області. Компанія робить упор на якісне надання послуг за допомогою високотехнологічного обладнання і сучасної, сертифікованої хімії Європейського виробництва. За час ефективної діяльності ЕДС ПЛЮС зарекомендувала себе як надійний і ефективний оператор з надання послуг знищення і контролю шкідників (дезінфекція, дератизація, газація).

ЕДС ПЛЮС є офіційним представником компанії Shenzhen Longray Technology Co., Ltd в Україні, яка займається виробництвом високотехнологічного обладнання для вирішення питань пов'язаних з дотриманням санітарного законодавства та належним утриманням суб'єктів господарювання (об'єктів різних форм власності та призначення), обладнання для дезінсекції, дезінфекції, дезодорації , газації. Генератори гарячого (термомеханічні генератори) і холодного (ультра-малого обсягу) туманів.

Крім того компанія є офіційним дистриб'ютором ТОВ «БАЙЕР» в Україні. Це дозволяє нам надавати послуги сертифікованими гіпоалергенна інсектицидами з мінімальними ризиками для нецільових об'єктів.