Longray of Ukraine

Контактні дані:

Телефон: +38 (050) 754 00 05

Сайт: http://longray.com.ua

Офіційне представництво ShenZhen Longray Technology Co., Ltd в Україні. Є авторизованим представником виробника устаткування для дезінфекції, дезінсекції, газації, дезодорації, вакцинації, вітамінізації. За допомогою асортименту виробленого компанією Longray обладнання можна вирішувати ряд питань щодо захисту людей, тварин, сільськогосподарських культур від шкідливих мікроорганізмів, бактерій, вірусів, різноманітних шкідників - комах, як сінатропних так і шкідників сільськогосподарських культур.

Для вирішення завдань спрямованих на дотримання санітарного законодавства та боротьби з шкідливими і небезпечними бактеріями, вірусами, мікроорганізмами, комахами в асортименті обладнання є різноманітні моделі генераторів - генератори холодного туману (ULV cold fogger machine) і генератори гарячого туману, термомеханічні генератори (Thermal Fogger). Кожна модель з представлених в асортименті компанії призначена для вирішення певних завдань і розрахована для певної специфіки: для надання послуг дезінфекції, дезінсекції в комунально-побутовому секторі, в сільськогосподарському, в тваринництві, захист рослин, обладнання санітарних постів, боротьба з карантинними шкідниками / комахами і т.д.

ShenZhen Longray Technology Co., Ltd гарантує тривалий термін служби і безпеку поставляється замовнику обладнання, аспекти високій технологічності і безпеки наших продуктів є найважливішими критеріями проектування на етапі розробки і впровадження у виробництво наших генераторів. Система управління якістю відповідно до ISO 9001: 2000 контролюється нами і підлягає щорічному аудиту сертифікаційної організацією.

На наше обладнання ми надаємо гарантію, яка становить 24 місяці для генераторів гарячого туману, термомеханических генераторів (Thermal Fogger) і 12 місяців для генераторів холодного туману (ULV cold fogger machine). Також ми здійснюємо технічну підтримку та обслуговування обладнання компанії Longray протягом їх терміну служби.

Фахівці нашої компанії завжди раді надати Вам допомогу при виборі обладнання для вирішення завдань санітарного профілю, а також організувати і допомогти в обслуговуванні вже наявного.