ПП БІОСАНЛАЙФ

Компанія «Біосанлайф» надає послуги, щодо проведення профілактичної дезінфекції, дезінсекції, дератизації, фумігації, озонування об“єктів, а також автотранспорту, залізничного транспорту, тощо.

Контактні дані:

Телефон: +38 (044) 587 69 74

Email: biosan@bigmir.net

Сайт: http://biosan.kiev.ua/

Компанія «Біосанлайф» надає послуги, щодо проведення профілактичної дезінфекції, дезінсекції, дератизації, фумігації, озонування об“єктів, а також автотранспорту, залізничного транспорту, тощо. Проводиться знищення комах (таргани, клопи, оси, шершні, комарі, кліщі, мурахи, мухи, жуки, моль, тля і т.д.), гризунів (миші, щури, кроти), боротьба з шкідниками і хворобами сг культур. Обробці і профілактиці підлягають виробничі, складські, торговельні та ін. приміщення, медичні установи, а також приватні домоволодіння. Виконується санітарна обробка після хворих (грип, гепатит, туберкульоз).  Проводиться обробка садів та дач, лісових масивів і територій із зеленими насадженнями. Також компанія реалізує: дезінфекційні килимки та антибактеріальні мати, інсектицидні прилади та лампи, обладнання для дератизації та дезінсекції, найсучасніші та ефективні препарати та багато іншого.

Компанія для проведення робіт використовує сучасне, високопродуктивне обладнання фірми «IGEBA», «SOLO» (Німеччина) і «Dyna-Fog» (США), зареєстровані в Міністерстві охорони здоров“я України та Державному Департаменті ветеринарної медицини високоефективні (безпечні для людини) препарати.

Робота штату кваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи в структурах СЕС, наявність парку легкового автотранспорту дозволяє гарантувати якісне обслуговування об“єктів у всіх регіонах України. Для взаємовигідного ділового співробітництва ПП «Біосанлайф» пропонує укладення договору на комплексну обробку за такою схемою:
послуги у сфері дезінфекції, дезінсекціі, дератизації, фумігації виконуються — щомісячно, щоквартально, разово або за потребою. Оплата за одну обробку проводиться протягом 15 банківських днів після підписання актів виконаних робіт при щомісячній обробці і в разі разової обробки виробляється 50% передоплата, або оплата по факту.

Роботи проводяться високоякісними, сертифікованими препаратами із залишковою дією. Контроль популяції шкідників проводиться за допомогою клейових пасток з аттрактантами. Вартість обробки територій / об“єктів залежить від їх площі, виду шкідника, джерел його проникнення і умов проживання та ін. факторів що сприяють проблемі факторів, які можуть бути виявлені при огляді об“єкта фахівцями.

За більш детальною інформацією Ви завжди зможете ознайомитися на нашому офіційному сайті.

Моб. тел: +38 098 561 47 47