ТОВ «Спецтехнологія»

Контактні дані:

Телефон: +38 (044) 483 31 71

Email: sales.rodent@gmail.com

Сайт: https://rodent.com.ua

Компанія "Спецтехнологія" заснована в 1993 році. Перевагою нашої компанії є прямі поставки з Європи та Китаю.

Більше 20 років ми є єдиний офіційний дистриб'ютор фірми "Detia Degesch GmbH" (Німеччина) в Україні. В результаті такого багаторічного співробітництва фуміганти Фостоксин, Магтоксин, а також Дегеш Пластини і Дегеш Стрічки німецького виробництва незмінно займають лідируюче положення за якістю обробки зерна та іншої продукції призначеної для експорту і для зберігання в Україні. «Дегеш Плейтс» (пластини), «Дегеш стріпси» (стрічки) є унікальними препаратами для обробки упакованих товарів і сипучих продуктів, таких як зерно, рис, насіння, корми для тварин, кава, какао, чай, трави, горіхи, бавовна, тютюн, борошно, прянощі і шоколад. Препарат «Фостоксин» 45 г є незамінний засіб в боротьбі з кротом.

Співпраця з португальською компанією "PlastDiversity" гарантує безперебійні доставки пластикових приманочного контейнерів «Корал» - незамінних для виконання вимог системи НАССР на підприємствах харчової промисловості. З 2019 роки ми отримали і перші партії металевих і пластикових жbволовок.

Завдяки договору з італійською компанією "Bleu Line" ми раді запропонувати вашій увазі унікальне екологічне засіб для боротьби з комарами «Акватейн АМФ». Італійський препарат на основі силікону, легко наноситься на поверхню водойми і гарантує 4 тижні захисту від комарів. А засіб «Мускаблю» допоможе позбутися від мух в житловому приміщенні, підприємстві харчової промисловості або на фермі.

Компанія «Спецтехнологія» є офіційним представником англійської компанії «Octavius ​​Hunt». Генератори диму на основі актелліка просто незамінні для швидкої і ефективної фумігації порожніх складів і інших приміщень.

«Спецтехнологія» в 1996 році вперше в Україні зареєструвала виробництво і застосування пестициду на імпортованому сировину - родентицид «ратіндан».

Наші торговельні марки: «ратіндан - М» (концентрат для боротьби з полівки), готові приманки для боротьби з пацюками і мишами «Ратід-1» і «Ратід-2» (зернові, парафіновані брикети, гранули). Наші препарати були апробовані і вже протягом чотирнадцяти років широко застосовуються підприємствами профілактичної дезінфекції України, клінінговими компаніями та іншими фірмами, що працюють в області дератизації.

Наші можливості

оригінальні товари Швидка доставка Індивідуальний підхід до вирішення ваших проблем Професійний менеджери Гарантія на обладнання надійні постачальники