ТОВ "Чела Україна"

Контактні дані:

Телефон: +38 (044) 592 60 86

Email: sales@chela.com.ua

Сайт: https://chela.com.ua

 

Офіційний представник на території України провідного світового виробника «Fisher Research Ltd», «CHELA Ltd»(США, Великобританія), які мають бездоганну репутацію на протязі 30 років, продуктами яких користуються сотні компаній в більш ніж 20 країнах світу.

ТОВ «ЧЕЛА УКРАЇНА» - пропонує інноваційні високоякісні хімічні засоби для професійної мийки, чистки та обслуговування всіх галузей суспільного транспорту, таких як: авіаційний, залізничний, (метрополітен, трамваї), автомобільний (автобуси, тролейбуси), також спеціалізований транспорт, в тому числі й сільськогосподарська техніка.
Всі продукти розроблені в лабораторіях США та Великобританії, пройшли випробування. Виробник має сертифікати ISO 9001/14001 та акредитацію BICSc.

Ми пропонуємо Вам екологічно безпечні професійні хімічні засоби, які не завдають шкоди навколишньому середовищу, якість яких підтверджується численними сертифікатами та посвідченнями виробників, а головне - багаторічним досвідом роботи з провідними авіа, залізничними та промисловими компаніями усього світу.

ЧЕЛА УКРАЇНА також представляє лінійку продуктів в області гігієни та дезінфекції провідного виробника ACTO GmbH офіційним представником якого на території України є наша компанія "ЧЕЛА УКРАЇНА". Компанія ACTO GmbH 3 1998 року пропонує рішення в області гігієни та дезінфекції для охорони здоров'я й професійного сектора, у тому числі, промисловості та клінінгових компаній. Ми пропонуємо найякісніші рішення в області гігієни та дезінфекції. Наші продукти забезпечують ефективну боротьбу з патогенними мікроорганізмами й щоденне та ретельне підтримання чистоти у всіх громадських закладах соціального сектору та в закладах охорони здоров'я. Вся продукція виробника ACTO GmbH стандартизована відповідно до GMP, CE-93/42 / ЄЕС, ISO 13485: 2012 та ISO 9001: 2015.

ЧЕЛА УКРАЇНА працює для клієнта! У нас є рішення для всіх завдань з чищення, мийки, гігієни та дезінфекції. Використовуючи продукти які ми Вам пропонуємо, можете бути впевнені, що отримаєте якісний продукт в узгоджений з Вами термін, та з усіма офіційними документами відповідних до чинного законодавства України.

  • Пропонуємо хімічні засоби для професійного очищення , технічного обслуговування та дезінфекції.
  • Піклуємося про довкілля, співпрацюючи лише з виробниками екологічно-безпечної продукції
  • Асортимент та номенклатура розчинів для техобслуговування є погодженою і затвердженою промисловцями
  • Безпечність миючих та дезінфікуючих засобів підтверджено висновками СЕС
  • Засоби для дезінфекції мають реєстрацію МОЗ України