ТОВ «ВЕНТА ГРУП»

Контактні дані:

Телефон: +38 (050) 754 00 05

Email: office@qoop.com.ua

Сайт: https://qoop.com.ua

Підприємство ТОВ «ВЕНТА ГРУП», що працює під ТМ QOOP, забезпечить вам комплексне рішення проблем у сфері контролю шкідників (комплекс заходів щодо захисту об’єктів від комах, гризунів і небезпечних мікроорганізмів). Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи на підприємствах громадського та виробничого призначення, харчової промисловості, логістичних центрах, на об’єктах сільськогосподарського призначення, торгових підприємствах, лікувально-профілактичних установах та ін. Професійний підхід і ефективне проведення робіт на підприємствах дозволяють відповідати міжнародним стандартам: НАССР, ISO 22000, 2011/ISO/TS 22002-1:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007. Наша компанія сертифікована за стандартом ISO 22000.

Контроль шкідників здійснюється з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, створення сприятливих умов життєдіяльності людини і спрямовані на позбавлення від збудників, переносників інфекційних, вірусних захворювань, очищення приміщення від шкідливих бактерій. Невиконання цих заходів загрожує небезпечними захворюваннями і збитком майна.

Нашою метою є забезпечення ефективної системи захисту підприємства від гризунів, комах та інших шкідників. Створення перешкод, які будуть обмежувати доступ шкідникам і можливості розмноження гризунів і комах в приміщеннях підприємства. А також проведення профілактичних робіт і моніторингу активності шкідників за рекомендаціями міжнародного кодексу загальних принципів гігієни харчових продуктів, основних принципів харчової гігієни, включаючи систему аналізу небезпечних чинників та критичних точок управління (НАССР).

можливості: Індивідуальне вивчення особливостей об’єкта для комплексного вирішення санітарно-епідеміологічних проблем; Впровадження в роботу інноваційних розробок в сфері послуг контролю шкідників і виробництва препаратів; Постійний контроль якості на всіх етапах надання послуг;

Виконання робіт у зручний для Вас час.

комплекс послуг: Дезінсекція – комплекс заходів, спрямованих на знищення повзаючих та літаючих комах, переносників інфекцій та небезпечних захворювань.

Дератизація – комплекс заходів, спрямованих на знищення гризунів, які є переносниками інфекційних захворювань (чума, туляремія, лейшманіози, туберкульоз, лептоспіроз та ін.).

Фумігація – комплекс дезінсекційних заходів, спрямованих на знищення шкідливих організмів (переважно шкідників хлібних запасів на всіх фазах їх розвитку), за допомогою застосування фуміганту, який знаходиться в газоподібному стані.

Дезінфекція – комплекс заходів, спрямованих на знищення збудників інфекційних захворювань (дизентерія, сальмонельоз, туберкульоз, холера, грип, ВІЛ-інфекція і т.д.).

Контроль птахів і захист від диких тварин – комплекс заходів, спрямованих на захист людей і майна від можливого нанесення шкоди птахами і дикими тваринами.

Наша робота полягає в чіткому виконанні перевірених методик, які відповідають міжнародним стандартам. Залучення висококваліфікованого персоналу, застосування найбільш відповідних препаратів і засобів захисту, а також оперативне реагування на будь-які зміни в процесі роботи, забезпечують якісне виконання послуг.

кваліфікація: Досвідчені фахівці, що становлять основу компанії QOOP SERVICE, якісно і ефективно нададуть комплекс послуг з контролю шкідників, маючи в розпорядженні якісне сучасне обладнання, а також сертифіковані препарати. При цьому неухильно дотримується громадська і особиста безпека.

Ми використовуємо сучасні технології, безпечні для здоров’я людей.

Ми знаходимо корінь проблеми і ліквідуємо його в першу чергу.

Наші фахівці вивчають проблему кожного окремого клієнта і знаходять конкретне, оптимальне рішення. Ми не використовуємо «хімію» там, де можна без неї обійтися.

Сучасний сервіс, конфіденційність і комфорт. Проводячи дезінсекцію або дератизацію, ми робимо все, щоб не порушувати звичний уклад Вашого бізнесу і приватного життя.