Рекомендуємо професійні засоби для Пест контролю!

Новини членів ГС 15.05.2021

Друзі! Чудова новина! Багато хто з Вас запитував про засоби від плазунів. Ми знайшли рішення в компанії "Спецтехнологія".

Саме, Спецтехнологія є провідним постачальником засобів для пест контролю.

 Більше 25 років компанія є єдиним офіційним дистриб'ютором фірми "Detia Degesch GmbH" (Німеччина) в Україні. В результаті такого багаторічного співробітництва фуміганти "Фостоксин", "Магтоксин", а також "Дегеш Пластини" і "Дегеш Стрічки" німецького виробництва незмінно займають лідерські позиції за якістю обробки зерна та іншої продукції призначеної для експорту і для зберігання в Україні. "Дегеш Плейтс" (пластини), "Дегеш стріпси" (стрічки) є унікальними препаратами для обробки упакованих товарів і сипучих продуктів, таких як зерно, рис, насіння, корми для тварин, кава, какао, чай, трави, горіхи, бавовна, тютюн, борошно, прянощі і шоколад. Препарат "Фостоксин" 45г є незамінним засобом в боротьбі з кротами.

  Компанія "Спецтехнологія" є офіційним представником англійської компанії "Octavius ​​Hunt". Генератори диму на основі "Актеліка" є просто незамінними для швидкої і ефективної фумігації порожніх складів і інших приміщень.

Деталі за тел. 066-465-98-30

Сайт https://rodent.com.ua/