Пресреліз: ГС«ПЕСТ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» РОЗПОЧАЛА ЧЕРГОВЕ НАВЧАННЯ "СПЕЦІАЛІСТ ПЕСТ КОНТРОЛЮ"

Новини ГС 25.11.2021

25 листопада 2021, Київ – Громадська спілка «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» розпочала чергове дводенне навчання «СПЕЦІАЛІСТ ПЕСТ КОНТРОЛЮ». Курс триватиме 25-26 листопада 2021 року. «Ми вже четвертий рік поспіль навчаємо представників різних організацій. Впродовж 2020-2021 тренінги та курси проходять переважно в режимі онлайн», - зазначила президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.

Нагадаємо: ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» виступила з ініціативою створення  національної освітньої платформи, яка має підвищити рівень обізнаності населення про основи біобезпеки та з метою популяризації програми PEST FREE.
 Зокрема, 14 вересня 2021 року спілка провела форум "Пест контроль та Харчова безпека-2021". Попередження появи та боротьба зі шкідниками є однією з першочергових задач керівництва будь-якого підприємства. Допомогти в цьому може постійний контроль та розробка ефективної стратегії щодо контролю появи та боротьби зі шкідниками.

На думку керівника ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України», наразі в Україні  існує незадоволений попит на спеціалістів сфери ПЕСТ КОНТРОЛЬ.

«Ми відкриті до діалогу та співпраці. Запрошуємо долучатися до наших вебінарів представників центрів громадського здоров'я, лікарів, спеціалістів підприємств, котрі надають послуги з боротьби зі шкідниками», - коментує президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.

По закінченню навчання слухачі отримають відповідні посвідчення.
 За словами президента ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамари Підберезняк, курс навчання є ексклюзивним. Спілка планує продовжити серію вебінарів у 2022 році.