Випускники курсів по пест контролю, які проводяться ГC «Пест контроль України», нарозхват!

Новини ГС 10.10.2019

Новоспечені фахівці блискуче пишуть програми контролю шкідників, знають (і діляться з клієнтами), як проводиться державний аудит впровадження НАССР, аж до до конкретних питань і відповідей на них!

Випускники курсів по пест контролю, які проводяться ГО «Продовольча безпека України», нарозхват! Про це свідчать багато чисельні дзвінки і листи організаторам надати координати фахівців- випускників курсів задля консультацій та надання послуг. Новоспечені фахівці блискуче пишуть програми контролю шкідників, знають (і діляться з клієнтами), як проводиться державний аудит впровадження НАССР, аж до до конкретних питань і відповідей на них!

Випускники курсів Пест контроль

В чому ж привабливість програми курсів?

По-перше, це єдині в Україні курси, де навчають практичним навичкам сучасного пест контролю, що спирається на світові та європейські норми.

По-друге, в програмі значна увага приділяється впровадженню не лише постійно діючої програми контролю шкідників, але і НАССРу  в цілому. Хто побув на курсах і не полінувався вникнути в суть, гарантовано витримає любу перевірку і аудит.

Курсанти засвоюють основи пест менеджменту та систему інтегрованого контролю шкідників.

Крім того, курсанти отримують унікальні знання з основ дезінсекції та дератизації. Їм надається повний арсенал засобів для контролю шкідників. Широко представлено майже все обладнання, яке використовується в Україні. Лекція щодо підбору дезінфектантів на різних харчових потужностях – від вітчизняного лідера виробництва деззасобів «Інтердез».

Принципами нашої школи пест контролю є інтерактив, відкритий діалог та взавємоконсультування. На короткий час фахівці забувають, що вони є конкурентами на ринку пест послуг і об’єднуються заради досягнення домовленостей з єдиних правил гри. Цьому сприяє розроблений ГС «Пест контроль України» галузевий стандарт, який базується на ЄН 16636 та ДСТУ 16636-15