Американський досвід контролю шкідників від ORKIN

Профільні новини 26.10.2021

Громадська спілка «Пест контроль України» разом з CPG Pest control провели спільний семінар «Перспективи розвитку пест контролю в Україні: досвід і практичні поради від світового лідера-компанії Orkin». Цей захід став знаковою подією не лише в середовищі операторів ринку пест контролю, але й серед рітейлів України. Йшлося про надзвичайно важливі речі - безпеку харчування, впровадження системи НАССР, переваги впровадження в практику функціонування підприємств.

Начальник ГУ ДПСС в м.Києві, Рубан О.М., розповів про роль і місце Держпродспоживсужби в сфері пест контролю. 

А особливим гостем на заході став професор із США, доктор Рональд Харрісон, ентомолог із 30-річним стажем. У притаманній манері "жваво", з почуттям гумору симпатичний професор розповів про науковий підхід в інтегральному пест менеджменті. Були розглянуті кейси з усього світу.✨

Голова спілки «Пест контроль України», Підберезняк Т.В., також доповіла про сучасні принципи та стандарти у професійній діяльності пест контролерів.

Чудова тенденція на співпрацю бізнесу, влади та громадськості має розвиватися задля харчової безпеки України, для її виходу на цивілізовані продовольчі ринки світу.

Щира подяка організаторам і учасникам спеціалізованого семінару, ви на вірному шляху! Успіхів!