Конференція «Пест контроль - складова біобезрпеки в умовах пандемії» відбулась!

Профільні новини 26.09.2020

25.09.2020 р. відбулася Конференція Пест контроль - складова біобезпеки в умовах пандемії! Яка пройшла з тріумфом, за що дякуємо: Козаченку Л.П., ТОВ "Сингента", ТОВ "ЕДС ПЛЮС", ТОВ "Вента групп", ТОВ "Спецтехнологія" та іншим членам ГС Пест контроль України!

Окрема подяка ЗСУ, ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" та ДП "ІНСТИТУТ ЕКОГІГІЄНИ І ТОКСИКОЛОГІЇ ІМ. Л.І.МЕДВЕДЯ". Конференція вразила новинками навіть досвідчених операторів ринку, а виставка об'єднала  виробників та постачальників ринку пест контролю та зародила нові проекти. Кожен учасник Конференції отримав те що хотів, навіть більше!

Козаченко Л.П., депутат ВРУ VIII скликання, голова Ради підприємців при КМУ, президент
Української аграрної конфедерації.

Але ОСОБЛИВА ПОДЯКА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБІ УКРАЇНИ! Ольга Шевченко проігнорувала запрошення на конференцію, що не дивно. Але ДПСС м. Києва наслала на нас позапланову перевірку! І уявіть їх подив, що ми були на 100% готові до проведення заходу з урахуванням всіх протиепідеміологічних заходів! Бо,навіть більше - ми були озброєні дезрамкою, а такого дива вони ще не бачили.

Дезрамка
Дезрамка на вході до зали 

Ситуація,що склалася, викликала захоплення учасників, гостей, обслуговуючої івент- компанії, а також господарів - адміністрацію Жовтневого палацу.

Веремеєнко В.,  Голова ГО «Асоціація інтеграції НАССР»

Ми черговий раз довели, що є взірцем для інших в умовах пандемії, використовуємо цей час не для сіяння паніки, а як можливість для росту і розвитку. От так, дорога наша ДПСС! Дякуємо Вам за увагу, але хотілося б співпрацю перенести в іншу площину!  

Янко Н.В., заслужений лікар України, Директор державної установи
«Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров“я України», Аудитор
системи управління безпечністю харчових продуктів.

 

Нагородження директора ТОВ «ЕДС ПЛЮС», Попова В.
Виставка виробів санітарно-гігієнічного призначення, обладнання для пест контролю.