Летальним пестицидам - НІ!

Профільні новини 08.10.2019

У випадках, коли приходиться обирати між  важкою хімією і екологічно чистими препаратами ОБИРАЙТЕ НОВЕ ПОКОЛІННЯ засобів - BioFume! 

Світова спільнота  б’є в набат з приводу екологічної катастрофи: змінюється клімат, отруєно навколишнє природне середовище! Не останню роль в  цій трагедії відіграють пестициди (пест — шкідник, цид- убивати). Якби не так! Пестициди вбивають не лише шкідників, а ВСЕ ЖИВЕ, вплоть до летальних наслідків у людей. Наша організація веде страшний моніторинг дитячих смертей внаслідок отруєння  надзвичайно токсичними  фумігантами-фосфідами алюмінію і магнію, які застосовуються в знезараженні зерна. 

Але без контролю чисельності шкідників  не може існувати ні одна галузь харчового ланцюга. Яка ж альтернатива смертельній отруті? А вона Є!  Це екологічні високоякісні фуміганти-біодими та біоспреї провідних європейських виробників.

Це засоби на основі натуральних речовин та без використання традиційних пестицидів. Хімічний склад основи димоутворювача є димогенератором, що створений з природних компонентів. Завдяки такому хімічному складу BioFume не включено до переліку засобів, що становлять загрозу життю і здоров’ю людей і тварин. Біодим  та біоспрей діє вибірково на цільового шкідника, не завдаючи шкоди іншим організмам (звісно, за дотримання інструкцій).

ГС «Пест контроль України»  рекомендує: У випадках, коли приходиться обирати між  важкою хімією і екологічно чистими препаратами ОБИРАЙТЕ НОВЕ ПОКОЛІННЯ засобів! 

Передова думка суспільства полягає в тому, щоб взагалі відмовитися від  пестицидів і повернутися до превенції, тобто, попередження появі всякого виду шкідників. 

Гарантуємо: сучасні препарати, до яких належать зазначені, дають відмінні результати!