Програма "СТОП, ШКІДНИК"

В результаті наполегливої волонтерської праці ГС Пест контроль України відкрила гарячу лінію для звернення підприємств та громадян з питань контролю шкідників "СТОП, ШКІДНИК" - 073-810-84-37. Звертатися на Гарячу лінію можуть усі бажаючі! Гаряча лінія - це також платформа спілкування фахівців, негайне вирішення проблем у наданні якісних, а головне, безпечних послуг.  Дзвінок в «СТОП, ШКІДНИК» може зробити звичайний громадянин, якому неякісно обробили квартиру. Або, приміром, у нього завелися якісь комахи – і він не знає, що із ними робити. Мова йде про будь-яких шкідників – сільськогосподарських, садових, квартирних.

  Чому потрібна саме така безкоштовна всеукраїнська телефонна лінія?

 Тому що людям набагато спокійніше зробити анонімний дзвінок та розповісти про наявну проблему. Зазвичай, люди або соромляться говорити про питання шкідників, або біжать купувати препарати невідомого походження та ефективності. У підсумку – проблему шкідників не вирішують, кошти на препарати витрачають, а ще й шкодять своєму здоров’ю. Адже після обробки часто живуть у тому ж протруєному середовищі.   

 

Також, на гарячу телефонну лінію «СТОП, ШКІДНИК» можуть звернутися також представники підприємств харчової галузі та отримати фахову консультацію – що робити, щоб убезпечити підприємство від комах. Дзвінки приймаються централізовано – у Києві. А в разі потреби після звернення на підприємство виїжджає громадський інспектор. Якщо йдеться про неякісну обробку – то розбирається, хто, якими препаратами та у який спосіб проводив протруєння. Також інспектор вказує замовнику на недоліки, які дозволили шкідникам проникнути на підприємство. Крім цього, усі заклади громадського харчування, виробники продукції незабаром мають перейти на норми ХАССП. А однією із їх складових є контроль шкідників. -Слід розуміти, що будь-який шкідник – це рознощик інфекції. А ПЕСТ-контроль – це, насамперед, біобезпека. Головний акцент інспектор робить на тому, що зі шкідниками, звісно, потрібно боротися, але робити це мають фахівці. Тільки тоді можна отримати гарантовано високий результат і не наразити на небезпеку власне здоров’я!

Крім цього, в Україні утворили п’ять регіональних осередків громадської спілки. У кожному із осередків працює інспектор, який може надавати кваліфіковану допомогу та консультації.